İstanbul /
info@thinkturkey.org

Hakkımızda

Think Turkey,

Dünyanın dört bir tarafından farklı coğrafya ve kültürel değerlere sahip Türkiye’de üniversite okumak isteyen binlerce öğrenciyi hem bilimsel hem de ahlaki değerlerle hayata hazırlayan bir yolda buluşturuyoruz.

Küreselleşen bir dünyada yurtdışında eğitim görmek siz gençlerin hayatına yön veren iyi bir deneyim olacaktır.

Küresel ağınızı genişletmek, yeni kültürlerle tanışmak sizlere eğitim ve kariyeriniz boyunca pek çok fayda sağlayacaktır.

Bilgi ve tecrübemizin yanı sıra samimiyetle inşa ettiğimiz, yaşam tarzınıza, örf -âdetlerinize göre uyarladığımız yepyeni bir dünya ile sizleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun istediğiniz üniversitede okumaya davet ediyoruz.

Uluslararası ağlarını geliştirme girişiminde olan, farklı ülkelerden birçok öğrenciye eğitim imkânı sunan Türkiye’deki pekçok üniversiteyle yakın çalışıyoruz.

Deneyimlerimiz ışığında uluslararası eğitim alanında yeni bir merkez haline gelen Türkiye’de eğitim görmenize yardımcı olmaya hazırız.
Think Turkey ailesi olarak sizi ve tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek her çeşit desteğin sağlanacağının teminatını vererek sizleri Türkiye’de eğitim görmeye bekliyoruz.

Eğitim, sonu gelmeyen kaliteli bir yaşamdan ibarettir.